Informace pro účastníky

 

Místo, termín konání a registrace účastníků

Týden výzkumu a inovací pro praxi - TVIP se pořádá v Hustopečích u Brna v termínu 24. - 26. 3. 2020 (Aprochem: 25. - 26.3.2020, Odpadové fórum: 24. - 26.3.2020). Akce probíhá v hotelu Amande Hustopeče s.r.o. (Husova 8, 693 01 Hustopeče), včetně registrace účastníků (vedle recepce).

 

Amande Hustopeče s.r.o.

(dříve hotel Centro)
Husova 8
693 01 Hustopeče
http://www.centro.cz

 

Vložné

Vložné zahrnuje vstup na konferenci TVIP. Vybírat je možné z následujících typů:

  • Plné vložné (4 450 Kč bez DPH)
  • Dvoudenní vložné  (3 950 Kč bez DPH)
  • Jednodenní vložné (3 450 Kč bez DPH)

Přihlášky účasti

Přihlášky účasti je možné zasílat do 1. 3. 2020 (dále možné po dohodě s pořadatelem) prostřednictvím připraveného internetového formuláře. V přihlášce specifikujte také veškeré požadavky na stravu a ubytování.

 

 

Ubytování a stravování

Ubytování a stravování zajišťuje pořadatel přímo v místě konání konference v hotelu Amande Hustopeče. Vzhledem k omezené ubytovací kapacitě hotelu nabízíme ubytování také v těsně sousedícím hotelu Rustikal***. Ubytování je možné v jednolůžkových anebo dvojlůžkových pokojích. V případě dvojlůžkového pokoje je nutné v přihlášce účasti specifikovat jméno spolubydlícího. Na těchto stránkách budeme průběžně informovat o obsazenosti jednotlivých hotelů:

  • Hotel Amande (Centro): 55 volných pokojů (ubytovací kapacita byla vyčerpána)
  • Hotel Rustikal: 50 volných pokojů (ubytovací kapacita byla vyčerpána)

Stravování během konference bude zajištěno v hotelu AMANDE kromě snídaní, tu má každý účastník v tom hotelu, kde je ubytován. Obědy a večeře se podávají v hotelové restauraci AMANDE nebo PIVNICI. Účastníci budou mít možnost výběru ze dvou hlavních chodů.

 

Ceny stravování:

  • servírovaný oběd: 180 Kč
  • servírovaná večeře: 180 Kč
  • rautová zážitková večeře: 210 Kč

Pozn.: snídaně jsou zahrnuty v ubytování. V ceně obědů a večeří je zahrnut i jeden nealkoholický nápoj. Společenský večer je součástí vložného.

 

Kontaktní daje k ubytování:

Amande Hustopeče s.r.o.
Husova 8
693 01 Hustopeče
http://www.centro.cz

Hotel Rustikal
Na hradbách 5

693 01 Hustopeče

http://www.rustikal.cz/

 
Parkování

Účastníci ubytovaní v hotelu Amande mohou využít bezplatného kamerou hlídaného parkoviště umístěného naproti hotelu. Při odjezdu v recepci obdrží parkovací lístek opravňující výjezd. Účastníci ubytovaní v hotelu Rustikal mohou využít parkoviště za hotelem.

Upozornění: v ulici Husova (před hotelem Amande) je parkování zpoplatněno a je nutné uhradit parkovné prostřednictvím parkovacího automatu!

 

Hotel Amande (dříve Centro)

Hotel Amande Hustopeče je zajímavým komplexem budov, kde se snoubí moderní architektura přední fronty s architekturou italské renesance – Domem pánů z Vizovic. V jeho podzemí se skrývají staré vinné sklepy, které údajně vybudovali němečtí osadníci, kteří až do minulého století významně ovlivňovali historii města. V areálu hotelu původně stál i rodný dům matky prvního československého prezidenta Tomáše Garrigue Masaryka. Vnitřní nádvoří hotelu poskytuje příjemné zahradní posezení v letních měsících. Pro uzavřené společnosti slouží i malý vinný sklípek.

Hotel disponuje 55 pokoji a apartmány s komfortním vybavením, konferenčními prostory pro 20 – 200 osob, k dispozici moderní didaktická technika, vhodné pro odborné semináře, firemní konference a školení, společenská setkání a salonky v moderním i historickém stylu.

Více informací o hotelu Amando

 

Ceník ubytování:
Ubytování pro jednu osobu ve dvojlůžkovém pokoji na 1 noc: 1.350,- Kč
Ubytování pro jednu osobu ve dvoulůžkovém pokoji na 1 noc (nutno obsadit 2os.): 900,- Kč

Pozn.: check-in od 14:00 hod., check-out do 10:00 hod.

 

V ceně je zahrnuto:
Ubytování, snídaně formou bohatého bufetu s biokoutkem, vstup na hodinu do mokré zóny Wine Wellness, parkování na kamerově hlídaném parkovišti s přenosem signálu přímo do pokoje, wifi, daně a místní poplatky.

 

Hotel Rustikal

Hotel Rustikal*** tvoří komplex rozdělený na dvě budovy a nabízí ubytování pro 120 osob v celkem 56 pokojích. Převážná většina z nich jsou dvoulůžka (twin i s manželskou postelí) s možností přistýlek, dále jednolůžkové pokoje a čtyřlůžka (dva dvoulůžkové pokoje se společnou koupelnou). Pokoje jsou prostorné a útulné s vlastním soc. zařízením, TV a internetovým připojení.

Více informací o hotelu Rustikal

 

Ceník ubytování:
Ubytování pro jednu osobu ve dvojlůžkovém pokoji na 1 noc: 850,- Kč
Ubytování pro jednu osobu ve dvoulůžkovém pokoji na 1 noc (nutno obsadit 2os.): 600,- Kč

Pozn.: check-in od 14:00 hod., check-out do 10:00 hod.

 

V ceně je zahrnuto: snídaně, wi-fi, parkování u hotelu, místní poplatky.

 

Společenský večer a večerní aktivity

Společenský večer proběhne ve středu 25. března od 20 hod. v nově zrekonstruovaném Centro Clubu hotelu Amande. Mimo tradiční vyhlášení výsledků soutěže "VÝVĚSKA TVIP 2020" bude připraven taneční parket a cimbálová muzika. Samozřejmostí je volná zábava s konzumací vín a večerním rautem.

 

Soutěž "VÝVĚSKA TVIP 2020"

I v rámci letošního ročníku proběhne soutěž o nejlepší vývěsku. Ta bude vybrána na základě doporučení Odborné komise složené z partnerů TVIP i na základě hlasování účastníků. Hlasovací lístky budou součástí infomateriálů obdržených u registrace, kde bude k dispozici box pro jejich odevzdání (do 18hod.). Výsledky soutěže budou vyhlášeny v rámci společenského večera.

Autorská prezentace vývěsek proběhne ve středu 25. března v přestávce odborného programu od 10,30 do 11,00 hod.

 

Exkurze - Vinařský víceboj s grilováním na vinici

Exkurze proběhne opět uprostřed konference, a to ve středu 25. března mezi 14 - 18 hod. Zájemci budou od hotelu Amande dopraveni autobusovou dopravou přímo na vinici, kde bude probíhat Vinařský víceboj plný zábavy s vinařskou tématikou. Během odpoledne se pustíte do několika vinařských disciplín a změříte své síly se svými kolegy. Kdo sestřelí nejvíce špačků nebo natáhne nejvíce tekutiny koštýřem? Ten se stane certifikovaným Moravským vinařem. Vrcholem odpoledne bude grilování.

Odjezd autobusů je plánován na 13,45 hod (autobusy budou přistaveny vedle hotelu Amande). Zájem o exkurzi je nutné potvrdit v přihlášce účasti.