Informace pro účastníky

 

Místo, termín konání a registrace účastníků

Týden výzkumu a inovací pro praxi - TVIP se pořádá v Hustopečích u Brna v termínu 24. - 26. 3. 2020 (Aprochem: 25. - 26.3.2020, Odpadové fórum: 24. - 26.3.2020). Akce probíhá v hotelu Amande Hustopeče s.r.o. (Husova 8, 693 01 Hustopeče), včetně registrace účastníků (vedle recepce).

 

Amande Hustopeče s.r.o.

(dříve hotel Centro)
Husova 8
693 01 Hustopeče
https://www.centro.cz

 

Vložné

Vložné zahrnuje vstup na konferenci TVIP. Vybírat je možné z následujících typů:

 • Plné vložné (4 450 Kč bez DPH)
 • Dvoudenní vložné  (3 950 Kč bez DPH)
 • Jednodenní vložné (3 450 Kč bez DPH)

Přihlášky účasti

Přihlášky účasti je možné zasílat do 1. 3. 2020 (dále možné po dohodě s pořadatelem) prostřednictvím připraveného internetového formuláře. V přihlášce specifikujte také veškeré požadavky na stravu a ubytování.

 

 

Ubytování a stravování

Ubytování a stravování zajišťuje pořadatel přímo v místě konání konference v hotelu Amande Hustopeče. Vzhledem k omezené ubytovací kapacitě hotelu nabízíme ubytování také v těsně sousedícím hotelu Rustikal nebo v Penzionu pod Radnicí. Ubytování je možné v jednolůžkových anebo dvojlůžkových pokojích. V případě dvojlůžkového pokoje je nutné v přihlášce účasti specifikovat jméno spolubydlícího. Na těchto stránkách budeme průběžně informovat o obsazenosti jednotlivých hotelů:

 • Hotel Amande (dříve Centro): 38 volných pokojů
 • Hotel Rustikal: 40 volných pokojů
 • Penzion Pod Radnicí: 4 volné dvojlůžkové pokoje

Stravování během konference bude zajištěno v hotelu AMANDE kromě snídaní, tu má každý účastník v tom hotelu, kde je ubytován. Obědy a večeře se podávají v hotelové restauraci AMANDE nebo PIVNICI. Účastníci budou mít možnost výběru ze dvou hlavních chodů.

 

Ceny stravování:

 • servírovaný oběd: 180 Kč
 • servírovaná večeře: 180 Kč
 • rautová zážitková večeře: 210 Kč

Pozn.: snídaně jsou zahrnuty v ubytování. V ceně obědů a večeří je zahrnut i jeden nealkoholický nápoj. Společenský večer je součástí vložného.

 

Kontaktní daje k ubytování:

Amande Hustopeče s.r.o.
Husova 8
693 01 Hustopeče
https://www.centro.cz

Hotel Rustikal
Na hradbách 5

693 01 Hustopeče

https://www.rustikal.cz/

 
Parkování

Účastníci ubytovaní v hotelu Amande mohou využít bezplatného kamerou hlídaného parkoviště umístěného naproti hotelu. Při odjezdu v recepci obdrží parkovací lístek opravňující výjezd. Účastníci ubytovaní v hotelu Rustikal mohou využít parkoviště za hotelem.

Upozornění: v ulici Husova (před hotelem Amande) je parkování zpoplatněno a je nutné uhradit parkovné prostřednictvím parkovacího automatu!

 

Hotel Amande (dříve Centro)

Hotel Amande Hustopeče je zajímavým komplexem budov, kde se snoubí moderní architektura přední fronty s architekturou italské renesance – Domem pánů z Vizovic. V jeho podzemí se skrývají staré vinné sklepy, které údajně vybudovali němečtí osadníci, kteří až do minulého století významně ovlivňovali historii města. V areálu hotelu původně stál i rodný dům matky prvního československého prezidenta Tomáše Garrigue Masaryka. Vnitřní nádvoří hotelu poskytuje příjemné zahradní posezení v letních měsících. Pro uzavřené společnosti slouží i malý vinný sklípek.

Hotel disponuje 55 pokoji a apartmány s komfortním vybavením, konferenčními prostory pro 20 – 200 osob, k dispozici moderní didaktická technika, vhodné pro odborné semináře, firemní konference a školení, společenská setkání a salonky v moderním i historickém stylu.

Více informací o hotelu Amando

 

Ceník ubytování:

 • Ubytování pro jednu osobu ve dvojlůžkovém pokoji na 1 noc: 1.350,- Kč
 • Ubytování pro jednu osobu ve dvoulůžkovém pokoji na 1 noc (při obsazení pokoje 2 osobami - jméno spolubydlícího je nutné uvést v přihlášce): 900,- Kč/os.

Pozn.: check-in od 14:00 hod., check-out do 10:00 hod.

 

V ceně je zahrnuto:
Ubytování, snídaně formou bohatého bufetu s biokoutkem, vstup na hodinu do mokré zóny Wine Wellness, parkování na kamerově hlídaném parkovišti s přenosem signálu přímo do pokoje, wifi, daně a místní poplatky.

 

Hotel Rustikal

Hotel Rustikal*** tvoří komplex rozdělený na dvě budovy a nabízí ubytování pro 120 osob v celkem 56 pokojích. Převážná většina z nich jsou dvoulůžka (twin i s manželskou postelí) s možností přistýlek, dále jednolůžkové pokoje a čtyřlůžka (dva dvoulůžkové pokoje se společnou koupelnou). Pokoje jsou prostorné a útulné s vlastním soc. zařízením, TV a internetovým připojení.

Více informací o hotelu Rustikal

 

Ceník ubytování:

 • Ubytování pro jednu osobu ve dvojlůžkovém pokoji na 1 noc: 1 150,- Kč
 • Ubytování pro jednu osobu ve dvoulůžkovém pokoji na 1 noc (při obsazení pokoje 2 osobami - jméno spolubydlícího je nutné uvést v přihlášce): 730,- Kč/os.

Pozn.: check-in od 14:00 hod., check-out do 10:00 hod.

 

V ceně je zahrnuto: snídaně, wi-fi, parkování u hotelu, místní poplatky.

 

Penzion Pod Radnicí

Penzion Pod Radnicí prošel v roce 2019 rekonstrukcí a nabízí 11 moderně vybavených pokojů s vlastním sociálním zařízením. V penzionu jsou nabízeny výhradně dvojlůžkové pokoje. Jako jediný penzion v Hustopečích mají hosté k dispozici vnitřní bazén a vířivku. Součástí wellness je také sauna. Parkování je možné buď přímo v penzionu nebo na parkovišti hotelu Amande.

Více informací o penzionu

 

 

Ceník ubytování:
Ubytování pro jednu osobu ve dvoulůžkovém pokoji na 1 noc se snídaní: 1 000,- Kč/os.

 

Společenský večer a večerní aktivity

Společenský večer proběhne ve středu 25. března od 20 hod. v nově zrekonstruovaném Centro Clubu hotelu Amande. Mimo tradiční vyhlášení výsledků soutěže "VÝVĚSKA TVIP 2020" bude připraven taneční parket a cimbálová muzika. Samozřejmostí je volná zábava s konzumací vín a večerním rautem.

 

Soutěž "VÝVĚSKA TVIP 2020"

I v rámci letošního ročníku proběhne soutěž o nejlepší vývěsku. Ta bude vybrána na základě doporučení Odborné komise složené z partnerů TVIP i na základě hlasování účastníků. Hlasovací lístky budou součástí infomateriálů obdržených u registrace, kde bude k dispozici box pro jejich odevzdání (do 18hod.). Výsledky soutěže budou vyhlášeny v rámci společenského večera.

Autorská prezentace vývěsek proběhne ve středu 25. března v přestávce odborného programu od 10,30 do 11,00 hod.

 

Exkurze

Exkurze proběhnou ve středu 25. března mezi 14,00 - 17,30 hod. Zájemci budou od hotelu Amande dopraveni autobusovou dopravou přímo do zvolené lokality. Pro rok 2020 se připravují následující exkurze:

 • Sonberský vinohrad - vinařský víceboj (zpoplatněno 950 Kč/os.),
 • HANTÁLY a.s. - prohlídka skládky, kompostárny a dotřiďovací linky plastů (podrobnosti se připravují),
 • Vetropack Moravia Glass a.s. - odborný výklad s prohlídkou závodu předního výrobce obalového skla v Evropě (podrobnosti se připravují).

Odjezd autobusů je plánován na 14,00 hod. (autobus/y budou přistaven/y vedle hotelu Amande a označeny cílovou destinací). Zájem o exkurzi je nutné uvést v přihlášce účasti nebo dodatečně emailem na cemc@cemc.cz. Jediná zpoplatněná exkurze je na Sonberský vinohrad (cena ve výši 950Kč/os. bude připočtena ke vložnému), zbylé dvě exkurze jsou zdarma.

 

Vinařský víceboj na Sonberském vinohradu

Během absolvování vinařského víceboje se pustíte do několika vinařských disciplín a změříte své síly s kolegy v oblastech, které v kanceláři nepotkáte. Kdo sestřelí nejvíce špačků nebo natáhne nejvíce tekutiny koštýřem? Ten se stane certifikovaným Moravským vinařem. Víceboj bude probíhat přímo ve Sonberském vinohradu, nebo v případě nepříznivého počasí v hotelu Amande.

 

Na co se můžete těšit?

 • střílení špačků prakem a korkovými špunty,
 • slepá degustace vín s úkolem rozeznat jednotlivé odrůdy,
 • rozeznávání vůní, které se objevují ve víně,
 • natahování koštýřem,
 • lahvování vín s vlastní etiketou opatřenou logem firmy,
 • lisování vína,
 • (ne)vinný kvíz.

Každá disciplína víceboje má svého instruktora. Všechny úkoly, které během víceboje budete plnit, jsou hlavně zábavou. Mimo nové poznatky o víně si odnesete i dárek. Součástí programu je pochůzková degustace a prohlídka vinařství.