Přehled přihlášených osob na konferenci PVO 2014 (k 30.9.2014):

Příjmení Jméno Organizace
Adamec Slavomír UJEP Ústí nad Labem, Fakulta životního prostředí
Adámková Alena Pro-Energy magazín, s.r.o.
Adensam Petr RUMPOLD s.r.o.
Altmann Vlastimil ČZU Praha
Balner Petr EKO-KOM,a.s.
Bartoňová Jitka Statutární město Mladá Boleslav
Bastlová Nela Otevřený záhonek Archangelská Kodaňská
Beneš Bohumil ekologické poradenství
Beneš Jan Krajský úřad Plzeňského kraje, odbor životního prostředí
Beran Jiří ECOBAT s.r.o.
Bican Borek SSI Schäfer s.r.o.
Bláha Vladimír EMPLA AG spol. s r.o.
Blažek Petr ÚMČ Praha 3
Bočan Zdeněk AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.
Boehmová Marie MŽP OVSS VII Brno
Boháč Vlastimil Ministerstvo zemědělství
Bouda Zbyněk EAV, zspo
Brabcová Dagmar Úřad městské části Praha 9
Březina Petr Krajský úřad Olomouckého kraje
Bucňáková Helena Technické služby Holešov,s.r.o.
Buda Šepeľová Gabriela CENIA
Bulková Gabriela MŽP, odbor odpadů
Bureš  Jiří  MPS Kladno
Bursa Karel ISES, s.r.o.
Buršíková  Pavlína ESKO-T, s.r.o.
Bystrianský Martin VŠCHT Praha
Cimburek  Stanislav AMT s.r.o. Příbram
Cimburková  Stanislava AMT s. r. o. Příbram
Ciprová Alena Statutární město Most, MmM
Crhová Betty Obecní úřad Jesenice
Cvrčková Romana STKO, spol. s r. o.
Čechalová Veronika Technistone, a.s.
Černá  Kateřina ELEKTROWIN a. s. 
Černík Bohumil osvč
Černý Josef Statutární město Brno
Červená  Kristýna Vysoká škola Báňská - Technická univerzita Ostrava
Červenková Andrea Hlavní město Praha - Magistrát hl.m.Prahy
Deylová Libuše ČSPŽP
Dobeš Vladimír EMPRESS
Dobrovolná Irena EKOSA PRAHA s.r.o.
Doležal Jan CZ BIOM
Draštíková Pavla Pražské služby
Dvorský Milan ŠKODA AUTO a.s.
Dvořáková Pavlína ČIŽP
Eder Josef SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY s.r.o.
Facunová Veronika ČAOH
Farion Roman EKOSO Trhový Štěpánov, s.r.o.
Fencl Tomas Lach-Ner, s.r.o.
Filipi Dobroslav  Krajský úřad Pardubického kraje
Fliegel Jaroslav Město Třeboň
Fritscher Ludvík Purum s.r.o., Praha
Gajdzica Karel Progres Ekotech, s.r.o.
Gajdzica Martin Progres Ekotech, s.r.o.
Gallatová Eva Ecobat s.r.o.
Gemerlová Markéta Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský
Gregor Pavel ESKO-T, s. r. o.
Grelová Jana SLUMEKO, s.r.o, Kopřivnice
Gruščíková Kristýna statutární město Karviná
Grygara Martin Pražské vodovody a kanalizace, a.s.
Hábelová Hana student ČZU
Hadáčková Lenka Město Beroun
Hájková Zuzana studentka FHS UK
Hanč Aleš Česká zemědělská univerzita v Praze
Harapát Luboš OSVČ
Harmanová Alena Město Dobříš
Hauf Rudolf SEAS
Havel Milan Arnika
Havelka Petr ČAOH
Havlice Viktor Ministerstvo průmyslu a obchodu
Havránková Věra MPO
Hejátková  Květuše ZERA
Hellerová Zuzana Krajský úřad Libereckého kraje
Hennrichová Olga MŽP OVSS IV Chomutov
Hensch František Epistomes, a.s.
Herc Ladislav Continental Automotive Czech Republic s.r.o.
Hlásková Eva Magistrát města Hradec Králové, odbor životního prostředí
Hodek Tomáš  HBABio, s.r.o.
Holešák Ondřej HBH odpady s.r.o.
Honskus Petr BPI-DWW, s.r.o.
Hora Luboš Ekodendra s.r.o.
Horáčková Renata MÚ Havlíčkův Brod
Horáková Eva CENIA
Horálková Simona AVE Kolín s.r.o.
Horčička Josef AQUATEST a.s.
Horčíková Nikola Statutární město Jablonec nad Nisou
Hozáková Hana Město Mnichovo Hradiště
Hrdličková Jaroslava Městská část Praha 17
Hricko Ondřej Město Dobříš
Hrma Jiří Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský
Hrnečková Bohuslava Město Třeboň
Hruška Pavel Regionální rozvojová agentura Plzeňského kraje
Hrychová Pavla VŠCHT Praha
Hubálek Tomáš  Cemex Czech Republic s.r.o.
Hudáková Věra VÚV T.G.M., v.v.i. CeHO
Huková Radka Magistrát města Hradec Králové, odbor životního prostředí
Hýblová Květoslava Město Zábřeh
Hykyšová Soňa TÜV SÜD Czech s.r.o.
Hynl Ivo Město Bohušovice nad Ohří
Chalupa Petr OZO Ostrava s.r.o.
Charvát Jan Opravárna.cz
Chloupková Marcela Město Lysá nad Labem
Chovanec Vojtech ARGUSS,s.r.o.
Chýlková Markéta Potravinářská komora ČR
Chytil David REMA System, a.s.
Indra  Jan EKO servis Zábřeh s.r.o.
Jachninová Kateřina Potex, s. r. o.
Jakl Jiří Zvonečník, o.s.
Janíček Milan EKO-SIGNET spol. s r.o.
Jarolímová  Veronika ČIŽP 
Jarošová Zuzana Pražské vodovody a kanalizace, a.s.
Jašek Pavel Ministerstvo životního prostředí
Javůrková Petra AVE Kolín s.r.o.
Jebousková Lenka ELEKTRO-ODPAD DOHNAL s.r.o.
Jelínek Luboš Krajský úřad - Jihočeský kraj
Jelínek František Klastr Bioplyn z.s.p.o.
Jelínková Jana Městská část Praha 15
Jenčíková Jana UNIPETROL SERVICES
Jirková Ivana ČEZ, a. s., Elektrárna Mělník
Jiřikovský Mojmír JRK BioWaste Management s.r.o.
Jonášová Andrea Ministerstvo životního prostředí
Jurčík Martin Reflex Zlín
Jurnečková Romana GEOtest, a.s.
Káčerová Jana Krajský úřad Zlínského kraje
Kadavý Vojtěch UNIPETROL SERVICES
Kalaninová Helena Zdrojovna
Kalousová Pavlína Byznys pro společnost
Kamarád Luděk  University of Natural Resources and Life Sciences in Vienna, Dept. IFA Tulln, Institute for Environmental Biotechnology
Karasová Milada studentka ČZU
Karmazín Milan vykupodpadu.cz
Karmazínová Dana Statutární město Jablonec nad Nisou
Kaštovský Roman Městská část Praha 10
Kepák František Fakulta  životního prostředí UJEP,Ústí n.L.
Kerouš Vilém Zdrojovna
Killar Lukáš Dimatex CS spol. s r.o.
Killarova Simona Sheron Residence s.r.o.
Klatovský  Vladimír ISES, s. r. o.
Klemperová Alice ČZU
Kluska Ondřej Hantály, a. s.
Kluzová Jitka ISES, s.r.o.
Kmentová Věra KÚ Pardubického kraje
Kmentová Olga České sběrné suroviny
Kocábek Martin ČIŽP OI České Budějovice
Kočí Vladimír VŠCHT Praha
Kodymová Jana VŠB - TUO
Köhlerová Alice Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský
Kohoutková Ludmila Městský úřad Boskovice
Kochánková Jitka Úřad městské části Praha 22
Kolář Vlastimil Chemingstav s.r.o.
Kolátor Josef Úřad městské části Praha 14
Kolčava Dalibor Město Rosice
Kolská Kateřina Byznys pro společnost
Komberec Vít AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.
Kopčilová Martina RAPOS, spol. s r.o.
Koreš Pavel OSVČ
Kořínek Robert Výzkumný ústav vodohospodářský, T.G.M., v.v.i.
Kosíková Jitka  
Kovačíková Pavla Vápenka Čertovy schody a.s.
Králová Hana ČEZ, a. s.
Králová Monika AECOM CZ
Kratochvíl Petr ECOBAT s.r.o.
Kratochvílová Hana Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Krčma Miroslav CIR
Krejčová Lucie CMC Náměšť a.s.
Kreníková  Věra FŽP UJEP, Ústí nad Labem
Krch Miroslav Rumpold s.r.o.
Kruliš Miroslav Technické služby Český Brod 
Krupauerová Marcela KÚ Pardubického kraje
Krutáková Jana Hantály a.s.
Kříčková Dana Hlavní město Praha - Magistrát hl.m.Prahy
Kubalcová Lucie Město Kopřivnice
Kubín Jiří Ing. Jiří Kubín CZ s.r.o.
Kubištová Havlínová Renáta Statutární město Jihlava
Kuboš Rostislav Fite, a. s.
Kudela Petr poslanec PS PČR
Kudělka Jan Mendelova univerzita v Brně - UZPET (AF)
Kulhánková Pavlína MPO
Kvítek Jiří Ing. Jiří Kvítek
Latoň  Pavel Opravarna.cz
Lillová Ulrika KÚ Karlovarského kraje
Liška Václav Krajský úřad Plzeňského kraje
Lyčková Barbora VŠB-TU Ostrava
Macourek Vladimír Ministerstvo průmyslu a obchodu
Machač Jiří Sdružení výrobců protektorů ČR
Machač Milan Moravskoslezský kraj
Machančík Jan Statutární město Jihlava
Machová Petra ing. Petra Machová - EKOMA
Maierová Jana statutární město Karviná
Majer Miroslav LB MINERALS, s.r.o.
Maleček Michal Město Rakovník, Husovo náměstí 27, 269 18 Rakovník
Malík Miloš Nimetal
Manhart Jaromír MŽP
Mareček David INISOFT
Marek Jan Město Beroun
Marek Jan Dokas Dobříš, s.r.o.
Marková Gabriela Město Rychnov nad Kněžnou
Maršák Jan Ministerstvo životního prostředí, odbor odpadů
Martincová Regina KÚ Karlovarského kraje
Mastíková Jana SK-EKO Pardubice s.r.o.
Matějovská Petra Green Metal Czech s.r.o.
Meitská Jana Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský
Míča Miroslav Magistrát města Pardubic
Míchal Pavel student ČZU
Mikletičová Lenka HBH odpady s. r. o.
Míková Andrea SYNTHOS Kralupy a.s.
Mikulová Vlasta ČZU v Praze
Miláčková Edita SMP CZ, a.s
Moflár Ondřej AZS 98, s.r.o.
Mohrmann Pavel CEMC
Morávek Tomáš KU Královéhradecký
Morávek Pavel Úřad městské části Praha 9
Mračková Martina Ing. Pavel Novák s.r.o.
Navrátilová Eva Kraj Vysočina
Nehybová Jana A.P.E. s.r.o.
Nejtková Martina ÚMČ Praha 21
Němcová Lenka Česká inspekce životního prostředí
Nemergutová Anna CEMC
Neprašová Květuše Úřad městské části Praha 13
Nevrlá Veronika Revenge, a.s.
Novák Pavel Ing. Pavel Novák s.r.o.
Novák Jan Kostelecké uzeniny a.s.
Novák Pavel Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s.
Novotná Marie ÚMČ Praha 20
Nový Petr MěÚ Kolín
Orgoník Milan CHEMIPO s.r.o.
Pacáková  Hana  Krajský úřad - Jihočeský kraj 
Paloncyová Eva Biocel Paskov a.s.
Pandadisová Jana Odd. životního prostředí ÚMČ Praha 18
Pastorek Zdeněk TF ČZU, Praha-Suchdol
Patzaková Radka Patzaková Radka
Pazourová Martina Česká inspekce životního prostředí
Peka Aleš Revenge, a.s.
Pelechová Daniela Hlavní město Praha - Magistrát hl.m.Prahy
Pešková Michaela ENVIROCONT s.r.o.
Petr Jan Technické služby Chrudim 2000 spol. s r.o.
Petrželka Zdeněk AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.
Picková Eva VŠCHT v Praze
Pilař Martin Městská část Praha 15
Plachý Radim Technické služby města Olomouce, a. s.
Podolák Jan ČIŽP OI České Budějovice
Praks Vítězslav Občanský monitoring
Prášek Jan CENIA
Preclík Milan ŠKODA AUTO a.s.
Prchal Luděk Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s.
Procházka Ondřej CEMC
Půlpánová Jana ČZU Technická fakulta
Radová Jitka Občanské sdružení Ekofilm
Rak Libor Magistrát města Hradec Králové, odbor životního prostředí
Rásocha Michal Moravskoslezský kraj, Krajský úřad
Rašovská Svatava Jihomoravský kraj
Reitschmied Antonín BIOSBYS s.r.o.
Remiaš Zdeněk Spolek pro chemickou a hutní výrobu a.s.
Rieger Hynek Pytlík, a. s.
Richter Miroslav Fakulta životního prostředí UJEP v Ústí n.L.
Rodová Monika Statutární město Mladá Boleslav
Roučka  Roman WINCORP s.r.o.
Rozsypalová Věra Město Klatovy
Rulíšek Hynek Město Kopřivnice
Russe Pavel BEC odpady s.r.o.
Růžičková Lenka Statutární město Most, MmM
Řezníček Tomáš  
Řiha Vladimír OSVČ
Sailerová Irena Ekologie, s.r.o.
Saňka Tomáš MŽP OVSS VII Brno
Sedláček Václav ECO-RETEL s.r.o.
Sellnerová Lenka ČIŽP OI České Budějovice
Siobosová Aneta Svaz měst a obcí - Projekt „Podpora meziobecní spolupráce"
Sirotková Dagmar CeHO, VÚV TGM v.v.i.
Siřiště Jiří Severočeské doly a.s. Chomutov
Skalová Martina Plzeňské komunální služby s.r.o.
Sládeček Pavel BioWaste Management
Slezák Ladislav Město Vlašim
Slunská Dana Městský úřad Třebíč, odbor ŽP
Sobková Kateřina SMOČR - Projekt „Podpora meziobecní spolupráce“
Sobotka Michal Právnická fakulta UK, Katedra práva životního prostředí
Solařová Žaneta Energetická agentura Vysočiny
Soldatova Anna CEMC
Soukup Jiří  Krajský úřad - Jihočeský kraj 
Soukup Michal student ČZU
Soukupová Markéta ČVUT - Inženýrství životního prostředí
Stehlíková Zuzana ISES, s.r.o.
Stieber Michal Ernst & Young s.r.o.
Stránská Dana Město Mnichovo Hradiště
Strouhalová Miroslava EKO servis Zábřeh s.r.o.
Suk Aleš ČEZ,a.s., Elektrárna Prunéřov
Svoboda Jan ČIŽP OI Praha
Svobodová Zuzana OSVČ
Svobodová Ivana ČIŽP OI Praha
Svobodová Lucie Ministerstvo zemědělství
Svobodová Božena AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.
Swaczyna Petr Magistrát města Olomouce
Syrovátková Nikol Revenge, a.s.
Šafářová Marcela Výzkumný ústav pro hnědé uhlí a.s., Most
Šedivá Iva Magistrát města Hradec Králové, odbor životního prostředí
Šedivcová Gabriela Direct Parcel Distribution CZ s. r. o.
Šenková Barbora Městská část Praha 3
Šilarová Monika Statutární město Liberec
Šilhánová Martina Tesco Stories ČR, a. s.
Šír Marek VŠCHT Praha
Šírková Eva Město Dvůr Králové nad Labem
Škapová Hana Statutární město Jihlava
Špaček Ladislav SCHP ČR
Špalková Jitka ČIŽP OI Praha
Špůr Jaroslav  CENIA
Šťastná Jarmila Economia, a. s., Odpady
Šteffková Jaromíra SOŠ a SOU HOřovice
Štěpařová Andrea obec Hlavenec
Štojdl Jiří UJEP Ústí n. L. - FŽP
Študent Vladimír CEMC
Študent Jiří CEMC
Študent Jiří ml. CEMC
Šulc Petr SPDS ČR
Švejnoha Martin ÚMČ Praha 21
Tichá Monika MEVAPACK, s.r.o., VŠB-TU Ostrava
Tippner Jan KU Královéhradecký
Tomiková Miloslava Ministerstvo průmyslu a obchodu 
Topinka David SGS Czech Republic, s.r.o.
Trávníček Beno Město Havlíčkův Brod
Trnavský  Jiří Profi Press, s. r. o.
Trojanová Taťána MŽP, OVSS VI Hradec Králové
Tučímová Ilona MěÚ Český Brod, OŽPZ
Turková Hana FATOS spol. s r.o.
Tvrdíková Anna Magistrát hl. m. Praha
Uhlíř Petr OSVČ
Úlehla Tomáš soukromník
Ulverová Tereza ELEKTROWIN a.s.
Urbánek Boris GEOtest, a.s.
Urc Alan Krajský úřad Zlínského kraje
Vágnerová Milena Výzkumný ústav pro hnědé uhlí a.s.
Valášková Milada BILLA spol.s.r.o.
Valentová Lucie  ZERA
Valta Jiří CENIA
Vaněček Martin statutární město Brno
Vašek  Petr BILLA spol.s.r.o.
Vávra Marek Marek Vávra
Vejtruba Lukáš ENVIROCONT s.r.o.
Veselá Veronika Dopravní podnik hl.m. Prahy,a.s.-odd. Životní prostředí
Veselá Jana studentka 
Veselý Jan Ing. Jan Veselý
Veverka Miloš CEPTA
Vičarová Jana BUCEK s.r.o.
Vidová Jarmila Ekonomická univerzita v Bratislave
Vinař Michal Statutární město Liberec
Vitmajerová Ivana INISOFT, s.r.o.
Vlášek Karel ČEZ - Elektrárna Temelín
Vodička Rostislav Obec Polepy
Vodičková Eva GEOtest, a.s.
Vopelák Jakub Armáda spásy
Vrabec Michal MěÚ v Říčanech, odbor životního prostředí, úsek odpadového hospodářství
Vrbová Martina EKO-KOM,a.s.
Vršecká Eliška Karlovarský kraj
Wienerová Lenka Diakonie Broumov
Zagorová Jitka OKIN Group, a.s.
Zajíček Petr  Ministerstvo zemědělství, 
Zdražil Vladimír ČZU v Praze
Zemánková Veronika Student future s.r.o
Zemanová Renáta MěÚ Kolín
Zemek Martin Česká inspekce životního prostředí
Zemková Stanislava MŽP OVSS IV Chomutov
Zmátlík Milan Technické služby města Jičína
Zvěřinová Eva ASEKOL a.s.
Zvonek Stanislav AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.
Žák František Městský úřad Třebíč, Odbor ŽP
Žmolilová Iveta Technické služby města Jičína